← Korpa Sjórinn/Landið
50 m100 m150 m200 m1▲ 2422▲ 1413▲ 504▲ 335▲ 2831 × 30 m

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

Green 31 × 30 mdyb × bred

NummerHvad▲ til green63575246
1Bunker242246221221112
2Sigtepunkt141354329329215
3Bunker50445420420307
4Bunker33455430430318
5Bunker28468443443330

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
5
Index
10

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 63495 m
damer 57470 m
herrer 57470 m
damer 52470 m
herrer 52470 m
damer 46356 m
herrer 46356 m