← Hauger Golfklubb
50 m100 m150 m200 m1▲ 1222▲ 1123▲ 1044▲ 785▲ 27

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green54494735
1Bunker12213413413460
2Bunker11213713713767
3Sigtepunkt10416516516591
4Bunker78169169169100
5Bunker27226226226155

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
14

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

damer 63360 m
herrer 63360 m
damer 59340 m
herrer 59340 m
damer 54269 m
herrer 54269 m
damer 49269 m
herrer 49269 m
damer 47269 m
herrer 47269 m
damer 35195 m
herrer 35195 m
damer km340 m
herrer km340 m