← Hauger Golfklubb
50 m100 m150 m200 m1▲ 3202▲ 2633▲ 2744▲ 1265▲ 776▲ 39

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green5954494735
1Vand3207558583469
2Sigtepunkt263147130130404
3Bunker2741761591597344
4Sigtepunkt126274258258176146
5Bunker77313298298220193
6Bunker39347332332257230

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
5
Index
5

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

damer 63444 m
herrer 63444 m
damer 59428 m
herrer 59428 m
damer 54411 m
herrer 54411 m
damer 49411 m
herrer 49411 m
damer 47321 m
herrer 47321 m
damer 35285 m
herrer 35285 m
damer km444 m
herrer km444 m