← Grønmo Golfklubb
50 m100 m150 m200 m1▲ 1982▲ 1663▲ 1234▲ 315▲ 3831 × 29 m

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

Green 31 × 29 mdyb × bred

NummerHvad▲ til green57545134
1Bunker19817613913936
2Bunker16620416616639
3Sigtepunkt12323820020067
4Bunker31322284284155
5Bunker38329291291160

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
1

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

damer 61390 m
herrer 61390 m
damer 57361 m
herrer 57361 m
damer 54323 m
herrer 54323 m
damer 51323 m
herrer 51323 m
damer 34190 m
herrer 34190 m