← Grønmo Golfklubb
50 m100 m150 m200 m1▲ 2672▲ 1933▲ 1724▲ 1465▲ 15529 × 27 m

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

Green 29 × 27 mdyb × bred

NummerHvad▲ til green57545134
1Bunker26790737331
2Bunker19316114514546
3Bunker17218416716765
4Bunker14620819219292
5Sigtepunkt15521019319389

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
7

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

damer 61387 m
herrer 61387 m
damer 57365 m
herrer 57365 m
damer 54348 m
herrer 54348 m
damer 51348 m
herrer 51348 m
damer 34244 m
herrer 34244 m