← Grønmo Golfklubb
50 m100 m150 m200 m1▲ 1802▲ 1713▲ 1474▲ 1205▲ 15125 × 30 m

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

Green 25 × 30 mdyb × bred

NummerHvad▲ til green57545134
1Bunker180117863418
2Bunker1711381065120
3Bunker1471651337949
4Bunker1201801499871
5Sigtepunkt1511861549967

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
13

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

damer 61349 m
herrer 61349 m
damer 57337 m
herrer 57337 m
damer 54305 m
herrer 54305 m
damer 51250 m
herrer 51250 m
damer 34218 m
herrer 34218 m