← Grønmo Golfklubb
50 m100 m150 m200 m1▲ 2432▲ 2393▲ 884▲ 695▲ 4037 × 21 m

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

Green 37 × 21 mdyb × bred

NummerHvad▲ til green57545134
1Bunker24315515511322
2Sigtepunkt23916916912618
3Bunker88309309268167
4Bunker69327327287192
5Bunker40356356316219

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
5
Index
9

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

damer 61448 m
herrer 61448 m
damer 57412 m
herrer 57412 m
damer 54412 m
herrer 54412 m
damer 51369 m
herrer 51369 m
damer 34261 m
herrer 34261 m