← Østmork
50 m100 m150 m200 m1▲ 2542▲ 2083▲ 1034▲ 775▲ 45

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green6459544835
1Bunker2542041801479459
2Bunker20825222819614218
3Sigtepunkt103374350318264117
4Bunker77413389356302156
5Bunker45415391359306164

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
5
Index
8

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 64478 m
damer 59454 m
herrer 59454 m
damer 54421 m
herrer 54421 m
damer 48367 m
herrer 48367 m
damer 35220 m
herrer 35220 m