← Østmork
50 m100 m150 m200 m1▲ 1982▲ 1603▲ 1914▲ 1475▲ 124

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green6459544835
1Bunker198163163737333
2Sigtepunkt16021621612312343
3Vand19121621612712759
4Bunker14721621612512551
5Bunker12426426417117191

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
4

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 64376 m
damer 59376 m
herrer 59376 m
damer 54283 m
herrer 54283 m
damer 48283 m
herrer 48283 m
damer 35203 m
herrer 35203 m