← Østmork
50 m100 m150 m200 m1▲ 4402▲ 3683▲ 3364▲ 2745▲ 244

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green6459544835
1Vand44092692020198
2Bunker3681911698787127
3Sigtepunkt336203180949492
4Vand27427725416816850
5Vand24427825617717736

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
5
Index
9

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 64539 m
damer 59516 m
herrer 59516 m
damer 54430 m
herrer 54430 m
damer 48430 m
herrer 48430 m
damer 35244 m
herrer 35244 m