← Østmork
50 m100 m150 m200 m1▲ 2532▲ 2363▲ 2244▲ 1525▲ 112

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green6459544835
1Bunker25323520517914970
2Bunker23624521418815774
3Bunker22426123020417391
4Bunker152327296270239156
5Sigtepunkt112374343317286203

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
5
Index
10

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 64486 m
damer 59455 m
herrer 59455 m
damer 54429 m
herrer 54429 m
damer 48398 m
herrer 48398 m
damer 35315 m
herrer 35315 m