← Østmork
50 m100 m150 m200 m1▲ 1522▲ 1393▲ 1154▲ 1155▲ 40

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green6459544835
1Bunker15221815315310131
2Sigtepunkt13925218618613337
3Bunker11525519119113956
4Bunker11526519919914754
5Bunker40329265265215128

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
11

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 64391 m
damer 59325 m
herrer 59325 m
damer 54325 m
herrer 54325 m
damer 48272 m
herrer 48272 m
damer 35176 m
herrer 35176 m