← Østmork
50 m100 m150 m200 m1▲ 1442▲ 1263▲ 434▲ 285▲ 26

© OpenStreetMap-bidragydere · © GeoDanmark, Klimadatastyrelsen

NummerHvad▲ til green6459544835
1Bunker14425723416316393
2Sigtepunkt126284261189189119
3Bunker43371348276276206
4Bunker28378355284284214
5Bunker26396373302302232

▲ er til midten af greenen; tee-kolonnerne er fra hver tee.

Par
4
Index
2

Meldt på hullet

Intet meldt på dette hul.

Spillere med en runde her inden for de sidste 7 dage kan melde, hvad de finder på et hul.

Længde fra hvert teested

herrer 64410 m
damer 59387 m
herrer 59387 m
damer 54315 m
herrer 54315 m
damer 48315 m
herrer 48315 m
damer 35245 m
herrer 35245 m